KONST / Litografier / Färglitografi 14619529
nr 1461 9529
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Kinnvika, Spetsbergen". Signerad. Färglitografi, bildmått: 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:59:30
100 kr
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson